Canlı Yayın Hizmetleri

Türkiye’deki ilk defa RTMPHLS ve HDS streaming servislerini eş zamanlı olarak destekleyen MAYTUR, her türlü Spor Organizasyonları, Toplantı, Seminer, Kongre vb. Gibi Organizasyonlarınızda ( Açık ve Kapalı Ortamlarda ) tüm Video Streaming hizmetlerinde bu teknolojileri sunuyor.

Tam Güvenlik

Canlı yayınlarınız sadece sizin izin verdiğiniz sitelerde yayınlanabilir. Secure Link altyapısı ile içeriklerinizin başka sitelerde yayınlanmasına engel olabilirsiniz. Böylelikle fazla trafik ücretleri ödemezsiniz.

Mobil Desteği

Canlı yayınlarınız web sitenizdeki Flash Playerlar dışında iPhone , iPAD gibi iOS işletim sistemi destekleyen cihazlar ile tüm Android işletim sistemi destekleyen cihazlarda hızlı ve akıcı şekilde çalışacaktır.

Hızlı Erişim

Tüm Canlı yayın servislerimiz Türkiye’de bulunan sunucular üzerinden servis vermektedir. Bu nedenle de yayınlarınız ister SD formatta ister Full HD olsun , kesintisiz ve akıcı bir yayın deneyimi yaşacaksınız.

Player Desteği

Canlı yayınlarınızı yayın sunucularımıza gönderirken , bu yayınların eş zamanlı olarak kayıt edilmesini sağlayabilirsiniz. Müşterilerimize web sitelerinde kullanmaları için Player desteğide verilmektedir.

Daha yüksek kullanıcı sayısı ya da özel projeleriniz için

Telefonun diğer ucunda size özel Canlı Yayın Hizmetleri çözümlerimizle yardımcı olmak için bekliyoruz !

0312 4344300