Hakkımızda

Turizm sektörü birikimi ve tercübesiyle, MAYTUR GRUP TURİZM ve ORGANİZASYON şirketi olarak, genç yapısına, dinamik ve tecrübeli kadrosunu alarak hizmet sektörüne ” MERHABA” demiştir.

Kişiye özel üstün servis anlayışı ve profesyonel ekibi ile MAYTUR organizatör acenta konsepti ANKARA’da başarıyla uygulayan bir acentadır. Profesyonel olarak A grubu seyehat acentalığına üyeliğimiz TURSAB ( Türkiye Seyahat Acentaları Birliği) bulunmaktadır.Amacımız kaliteli ve üst düzey servis sağlayıcı olarak gerek duyacağınız ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap verebilmektir.

Gösterdiğiniz nazik yakınlaşma için şimdiden teşekkür eder, oluşabilecek her türlü ortaklığa hazır olduğumuzu bildirmek isteriz.

VİZYONUMUZ

Sektöründe kalite Belirleyicisi olarak, işbirliği yapılan firmalarla karlı sonuçlar yaşayan, müşteri memnuniyet garantisinin birinci görev olduğu kaliteli hizmet ve liderliğin sürekliliğini sağlayan kimliğe sahip olmak. Bilgi, tecrübe ve yeteneğin kalite kriterini oluşturduğu, doğru ve stratejik planlama ile pazar lideri olan, kurum içi sinerji yaratan yüksek değerlere sahip bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

TURİZM ve ORGANİZASYON sektöründe kalitenin anlamını vurgulayan, sunduğu hizmetlere müşterilerine kalitenin vazgeçilmezliğini ispatlayacak global bir marka.